Ręce precz od Syrii – Jedno pilne przeslanie dla pokoju w twarzy niebezpieczeństwa dużej wojny.

Tu podpisać: http://handsoffsyriacoalition.net

My podnosimy nasz glos przeciw temu gwałtowi tej wojny i tego wielkiego cieśnienia propagandy wojennej, kłamstw i politycznych Agend, które używane będą, aby tej wojnie i każdej przeszłej wojnie Stanów Zjednoczonych usprawiedliwiać.

My, podpisujące Organizacje i Osoby, wspawamy następujące punkty tej jedności i będziemy jako AD-HOC-KOALITIA współpracować, aby pomóc, interwencie-zmiany Reżimu przez Stany Zjednoczone, NATO i ich regionalnych sojuszników i zabijanie niewinnych Ludzi w Syrii zakończyć.

Kontynuacji wojny w Syrii jest wynikiem jednej z Stanów Zjednoczonych, NATO, jej regionalnych Sojuszników i ich reakcjonalnych Siły przeprowadzonych Interwenci, z celem zmiany Reżimu w Syrii.

Ta Polityka zmiany Reżimu w Syrii jest nielegalna i zdarza się w czystym złamaniu Karty Zjednoczonych Państw, litery i ducha praw międzynarodowych I ogólnych praw człowieka.

Ta Polityka tego wymuszenia Zmiany Reżimu zagraża bezpieczeństwa regionu I całego Świata I podwyższa niebezpieczeństwo Konfrontacji miedzy Stanami. i Rossi z tym potencjałem nuklearnej Katastrofy na całym Świecie.

Ta Wojna, Sankcje Stanów. i Unii Europejskie doprowadziły do całkowitej destabilizacji Syryjskie gospodarki I doprowadziły samodzielne Państwo do całkowitego uzależnienia Pomocy. Polowa Syrskiego Narodu jest teraz pogoniona. Raport UN ESCWA zwraca uwagę rżę sankcje przeciw Syrie pomoc humanitarną w czasie największej pomocy humanitarnej za czasu drugiej wojny Światowej kulawą. Jedna trzecia Syrskich uchodźców w Jordanii, Libanie I w Turcji zostali twardo przez sankcje Stanów Z. trafione. To zmursza Syryjskich Uchodźców aby ruszyli się z kierunkiem Europy.

Rządna cudzoziemska Organizacji, był by to jakikolwiek Rząd, albo zbrojona Grupa, niema prawa, prawa substancjalne Syrskiego Narodu do niezależności, Suwerenności Nacjonalnej i samo stawienia skaleczyć. Do tego należy też prawo Syryjskiego Rządu militarną Pomocz innych krajów I tego akceptacja tak jak to też Rząd Stanów Z. przyznali się.

Tylko Syryjczycy majom niezbywalne Prawo, swoich politycznych przedstawicieli wybierać i Charakter swojego Rządu ustalać, wolni i bez obcych Interwencji. Te Prawo nie morzę być Wykonane pod Orkiestrom Stanów Z. Interwencji przeciw Syryjski Naród samowolnie.

Nasza Opozycja dotyczy tej wymuszonej zmianie Reżimu w Syrii pręż Stany Z. wspieranie Siły Zagraniczne i najemników. To nie jest nasze Zadanie, Prezydenta Assada albo Syryjskiego Rządu wspierania albo się jemu Przeciw stawić. Tylko Syryjski naród ma prawo o legitymacji swojego Rządu decydować.

Pilne pytanie teraz jest pokój i zakończenie gwałtów przez Zagraniczne Interwencie, które do s mircie sto tysięcy, wydalenia milionów Syryjczyków doprowadziło i w Kraju i tak jak międzynarodowy kryzys uciekinierów zagranicom.

W oparciu na punktach tej Jedności ustalamy jako osoby i Organizacji -w jednej AD-HOC- Koalicji – następujące należności i zobowiązujemy nas razem Uczestniczyć:

Natychmiastowy koniec Polityki Stanów Z. usiłowanie zmiany Reżimu w Syrie, całkowite uznanie i utrzymanie Podstawnych Praw Narodów i U.N.-Charta przez Stany Z., NATO i ich Sojuszników, Łącznie uwagi niezależności terytorialnej Integralności Syrie.

Natychmiastowy Koniec wszystkich Agresji przeciw Syrię i poważny starania o rozwiązanie i końca wojny.

Natychmiastowy koniec wszystkich wojskowych, finansowych, logistycznych i podpory wywiadowczych przez Stany Z., NATO i ich regionalnych sojuszników dla zagraniczni najemnicy i Ekstremistów w bliskim zachodzie.

Natychmiastowy koniec sankcji ekonomicznych przeciw Syrie. Masywną między narodową m pomoc dla wysiedlonych i Syrskich uciekinierów za granicom.

Tylko w spokojnej i niezależnej Syrie, które wolne od zagranicznej Agresji jest, mogą Syryjczycy swoją suwerenność samowolnie wykonywać, swoją wolną wole i swoje wolne wybory o własnych rządach i prowadzenie ich kraju wybrać.

My żądamy wszystkich zwolenników pokoju i prawa na samostanowienie Narodów na całym świecie, się nam w kooperacji dołączyć, aby te humanitarne należności spełnić.

My potrzebujemy Praca, służba zdrowia, edukacje i koniec rasistowskiego gwałtów Policji w Stanach Zjednoczonych i żadnych Wojenny Z stanów Zjednoczonych za granicom!

URL: http://bit.ly/2e1ZYX2

Unterzeichnen  admin@handsoffsyriacoalition.net

%d Bloggern gefällt das: